Дітям у будинку-інтернаті в Дніпрі провели нестандартний урок Тори
![«Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Добре вдома» ДОР»](/assets/cache_image/img2024/April/434279285_955969366529797_4812922008703512807_n_900x0_385.jpg)
З нестандартним уроком з тижневого розділу Тори активісти проєкту «Тов і Хесед» побували у КЗ «Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Добре вдома» ДОР» у Дніпрі.
Про це сьогодні, 2 квітня, повідомили на сайті Єврейської громади Дніпра.
Хана Несхес, керівниця проєкту, розповіла дітям про сутність цього розділу:
Б-г наказав Аарону та його синам приносити постійні жертви. І ми поговорили цього дня про важливість сталості — наскільки важливо завжди виконувати заповіді та добре ставитися до людей. Діти живуть у закритому колективі, і це неминуче призводить до конфліктів. Дуже добре і дуже потрібно докладати максимум зусиль, щоб жити у мирі з людьми, з якими мешкаєш під одним дахом.
Хана Несхес
Крім того, цього дня зі старшими хлопчиками окремий урок про роль чоловіка у сім'ї провів Євген Несхес. Вони обговорили такі важливі моменти, як відмінності чоловіків та жінок та їхніх ролей з погляду юдаїзму.
Зустріч вийшла по-сімейному теплою та продуктивною. Діти не лише почули, якими бувають ролі жінки та чоловіка в сім'ї, а й на власні очі побачили це на прикладі родини Хани та Євгена Несхес, які продемонстрували їм свої сімейні цінності. А ще активісти «Тов і Хесед» своїм прикладом показують дітям, що піклуватися про інших людей, допомагати тим, хто цього потребує, — це важливо і правильно.
Подпишитесь на рассылку
Получайте самые важные еврейские новости каждую неделю