Поддержать проект
menu
Проект Объединённой еврейской общины Украины
Жизнь общин21 Июня 2024, 19:32

Команда «Тов і Хесед» провела майстерклас для вихованців малого групового будинку для дітей

Тов і Хесед, дніпро, шавуот
Фото djc.com.ua

Команда Хани Несхес та проєкту «Тов і Хесед» відвідали дітей у дніпровському «Малому груповому будиночку «Мій дім», створеному в рамках проєкту «Добре вдома», до свята Шавуот.

Про це повідомила Єврейська громада Дніпра на своєму сайті.

Під час зустрічі діти ставили важливі питання: «Що таке заповідь? Які бувають заповіді? Чому їх треба виконувати? І наскільки це корисно для людини?».

Щоб свято було смачним, гості привезли молоко, морозиво та провели з дітьми майстерклас із випічки. Хана Несхес розповіла, чому саме молоко привезли цього разу:

Оскільки належить за традицією їсти молочну їжу впродовж цих двох днів, ми привезли морозиво та молоко. Коли ми спілкувалися з дітьми, хтось із них поділився, що вже готується до вступу, а хтось залишається жити тут і далі набуватиме досвіду, в тому числі й через спілкування з нами. Поговорили і про духовні теми, прочитали з дітьми заповіді. Ми поглиблено поговорили про заповіді, як розуміти «не убий» чи «не вкради» не поверхневими, а глибокими смислами. Особливо приділили увагу заповіді «не убий», оскільки зараз йде війна, і ми змушені захищатися, і що про це говорить Тора та мудреці Тори.

Коли почався майстерклас, не було електрики, і учасники заходу наліпили багато смачних рогаликів та конвертиків з ягодами, а коли майстерклас було завершено і відновилася подача електроживлення, діти випікали все приготоване самі, і потім поділилися фото, якими смачними вийшли приготовлені самостійно частування.

Цдака — основа мира

Пожертвуйте на деятельность

Объединённой еврейской

общины Украины

Поддержать