Рабин Шмуель Камінецький зустрівся з учасниками курсу «Державотворець: Дії заради змін»
![Рабин Шмуель Камінецький, «Державотворець: Дії заради змін»](/assets/cache_image/img2024/May/438099450_976786921114708_3752980514539107644_n_900x0_6fd.jpg)
Рабин Дніпра та регіону Шмуель Камінецький провів зустріч із молоддю, учасниками міжрегіонального освітньо-професійного курсу «Державотворець: Дії заради змін».
Про це повідомили на сайті Єврейської громади Дніпра.
Учасники курсу є представниками 10 областей: Дніпропетровської, Запорізької, Донецької, Луганської, Харківської, Полтавської, Кіровоградської, Миколаївської, Одеської та Херсонської.
Рабин Шмуель Камінецький тепло привітав учасників та поділився з ними багатою історією та сучасним життям єврейської громади у Дніпрі.
Кожному юнакові та дівчині, присутнім на цій зустрічі, були вручені особливі подарунки: маца до Песаха, книга «Вчення Ребе Менахема-Мендла Шнеєрсона». До життя, повного сенсу», з особистими порадами від рабина, а також кіпи для кожного парубка.
Рабин Камінецький побажав молодим людям великих успіхів у їхній роботі на благо Української держави та благословення Вс-вишнього у всіх їхніх добрих справах.
Подпишитесь на рассылку
Получайте самые важные еврейские новости каждую неделю