Поддержать проект
menu
Проект Объединённой еврейской общины Украины
Жизнь общин19 Июня 2024, 19:04

Учасники благодійного проєкту єврейського фонду «Хесед Бешт» відвідали Сатанів

сатанів, синагога
Фото Facebook: ХБФ "Хесед Бешт"

Учасники проєкту «Дорогою добра» Хмельницького благодійного фонду «Хесед Бешт» відвідали одне з найдивовижніших місць Поділля — місто Сатанів.

Подорож була присвячена святу Шавуот, і розпочалася вона з відвідування синагоги — місця, де євреї вивчають Священне Писання. Символічно, що це відбулося у дні Дарування Тори.

Сатанівська синагога вражає своєю архітектурою та багатою історією. Екскурсовод розповів відвідувачам про часи будівництва синагоги, про життя єврейської громади Сатанова та про важливу роль цього місця для єврейської культури. Також учасникам екскурсіх показали унікальний камінь у синагозі, який, за переказами, може виконати будь-яке бажання. Усі учасники загадали найзаповітніше бажання про мир в Україні та в Ізраїлі.

сатанів, єврейське кладовище

Потім група попрямувала до старовинного єврейського кладовища. Тут, на схилі пагорба, серед мальовничих краєвидів, вони познайомилися з історією єврейської громади міста, побачили найдавніші надгробки, яким понад п'ятсот років.

На завершення візиту до Сатанова, учасники екскурсії відвідали мальовничий штучний водоспад та насолодилися смаком цілющої Збручанської мінеральної води.

Цдака — основа мира

Пожертвуйте на деятельность

Объединённой еврейской

общины Украины

Поддержать