Поддержать проект
menu
Проект Объединённой еврейской общины Украины
Жизнь общин28 Мая 2024, 17:03

Українські компанії можуть отримати шанс на економію та розвиток попри війну

BeeWorking
Фото telegraf.com.ua

У столиці коворкінг оголосив велику акцію для вітчизняних компаній.

Війна завдала нищівного удару по українському бізнесу. Тисячі підприємців були вимушені закрити або призупинити свої справи. Однак дух підприємництва в українців нездоланний — попри всі перешкоди багато хто продовжує працювати, адаптуватися і розвиватися в нових умовах.

BeeWorking

Саме ці невгамовні трудівники та справжні патріоти своєї країни заслуговують на всіляку підтримку та пільги. І одна з київських компаній пішла назустріч «Made in Ukraine» бізнесам з революційною пропозицією.

Коворкінг BeeWorking, який вже встиг стати притулком для переселенців та військових стартапів, оголосив про 50% знижку на оренду офісних приміщень для всіх українських компаній. Ця акція може стати справжнім порятунком для підприємців, чий бюджет через війну скоротився, але хто не збирається здаватися.

Завдяки 50% знижці українські компанії зможуть істотно заощадити на оренді робочого простору. А це означає більше ресурсів на розвиток, маркетинг, виплати зарплат та інші нагальні потреби підприємства. Адже бізнес під час війни — це запорука відновлення української економіки у майбутньому

Олександра Малінова

CMO BeeWorking

Окрім суттєвої економії коштів, «Made in Ukraine» компанії в BeeWorking отримають низку інших переваг. Це комфортні робочі місця, сучасна інфраструктура, простір для нетворкінгу та можливість бути частиною дружньої спільноти однодумців.

BeeWorking

Пропозиція від BeeWorking передбачає оренду офісних приміщень, які легко трансформуються під потреби будь-якої кількості співробітників. Зокрема надається доступ до інфраструктури на всіх локаціях, йдеться про:

  • потужні генератори;
  • безперебійний інтернет;
  • Skype-кімнати;
  • лекційні зали;
  • переговорні кімнати;
  • обладнане бомбосховище;
  • спортзал і душ;
  • ігрові зони;
  • кімнату для відпочинку;
  • кухні та власне кафе.

Для BeeWorking це не перша соціальна ініціатива на підтримку українського бізнесу та населення. Наша команда постійно шукає нові способи об'єднати людей та надати їм необхідну підтримку. Ми віримо, що разом ми зможемо подолати будь-які труднощі та побудувати нове, краще майбутнє для України. Тож приєднуйтеся до нашої спільноти та розвивайте свою справу.

Олександра Малінова

CMO BeeWorking

Раніше BeeWorking презентував спеціальну програму для бізнесу, який переїхав до Києва через бойові дії. Зокрема розуміючи важливість розвитку воєнних стартапів, компанія пропонує для miltech-фахівців свої послуги за зниженою вартістю.

Всю контактну інформацію можна знайти на сайті організації за посиланням — (клац).

Подпишитесь на рассылку

Получайте самые важные еврейские новости каждую неделю