Поддержать проект
menu
Проект Объединённой еврейской общины Украины
Жизнь общин19 Июня 2024, 17:12

Українські підлітки з AJT Junior відзначили День Ізраїлю

AJT Junior, Київ
Фото надано організаторами

У цьому році Ізраїль відзначив 76-у річницю з дня створення. До святкування його Дня незалежності долучилися й учасники AJT Junior — міжнародної мережі клубів з неформальної освіти для дітей з єврейським корінням. 

Вивчення історії та традицій Ізраїлю — це важливо. Але для дітей — це, перш за все, відчуття приналежності до певної спільноти. Отже, нашим завданням є довести, що вивчати традицій не тільки важливо, а й дуже захоплююче.

Світлана Сімачова

Координаторка вінницького клубу Vinjew

Так, у запорізькому клубі JeWorld Junior на честь свята дітлахи створили визначну пам'ятку Єрусалима — власну Стіну Плачу, а також зібрали мапу країни й взяли участь у вікторині.

AJT Junior, Київ

У миколаївському «НОЕК» відсутність світла не завадила підліткам та їхнім батькам висловити солідарність з Ізраїлем, який воює за своє існування та свободу, як і українці. Діти зустрілися через відеозв'язок з Даніелою, яка служить у лавах ЦАХАЛ, а ще нещодавно вела у них заняття. 

Це круто! Даніела з гордістю розказувала про своє життя в ізраїльській армії та як здобула  цікаві навички на службі. Вона — великий приклад для всіх нас, і ми пишаємося нею.

Марія Пильник

10-річна учасниця клубу «НОЕК»

Підлітки з київського клубу Yahad також дізналися чимало нового про Ізраїль: зокрема, про інноваційний підхід і технології, що були створені в країні, а також вивчали сучасні ізраїльські танці.

Я навіть не знала, що стільки різних винаходів і речей, що нас оточують, створені або в Ізраїлі, або ізраїльськими спеціалістами!

Єва Карабаш

11-річна учасниця клубу Yahad

А потім дітлахи створили десерт у вигляді мапи Ізраїлю та долучилися до створення прапору у творчій майстерні.

AJT Junior, Київ

Загалом до святкування Дня незалежності Ізраїлю долучилися учасники з 14-ти клубів AJT Junior, що працюють в Україні.  

Довідка:

Active Jewish Teens (AJT) Junior — це міжнародна мережа клубів з неформальної освіти для дітлахів 7-12 років, які мають активну позицію в єврейській громаді.  

Більше інформації шукайте на сайті (клац).

Подпишитесь на рассылку

Получайте самые важные еврейские новости каждую неделю