Поддержать проект
menu
Проект Объединённой еврейской общины Украины
Жизнь общин03 Августа 2022, 16:33

Волонтери запустили всеукраїнську платформу допомоги переселенцям Good Link

Good Link україна
Фото надано JDC

 Всеукраїнська волонтерська мережа Volunteer Community запустила платформу допомоги внутрішнім переселенцям Good Link.

Новий проєкт, який працює у соціальній мережі Instagram, з’єднує тих, хто потрапив у біду, з тими, хто готовий їм допомогти.

Про це редакції JewishNews повідомила Тетяна Долгієр, менеджерка з комунікації JDC.

Наразі на сторінці нашого проєкту висвітлюються потреби конкретних родин, які опинилися у скруті, і кожен, хто має небайдуже до чужої біди серце, може допомогти закрити їхні потреби. Це — такий собі зв'язок добра, що здатен об’єднати родини України навколо спільної мети – покращити наше спільне сьогодення та наше завтра.

Дар’я Єфіменко

Координаторка з освітніх програм та супервізії міжнародної волонтерської мережі “Volunteer Community FSU” в Україні

Щодня волонтери Volunteer Community отримують близько 10 запитів про допомогу від постраждалих українців, обирають ті, що потребують негайного вирішення, та публікують інформацію на сторінці «Good Link». Підписники-благодійники, які хочуть допомогти, можуть написати коментар про це під постом, або відправити повідомлення на сторінку проєкту.

Зазвичай, люди просять у волонтерів побутові речі, які необхідні для звичайного життя: постільна білизна, рушники, посуд, одяг, засоби гігієни, продуктові набори та дрібну техніку тощо.

Зараз на платформі проєкту зареєстровано 11 запитів, з яких вже три отримали допомогу від небайдужих людей. Серед них, наприклад, — три багатодітних родини, які досі мешкають у Харкові, і просили допомогти з продуктами харчування.

Серед тих, хто ще чекає на допомогу, й родина з 5-ти осіб, які виїжджали під обстрілами з рідної Луганщини з лежачою бабусею, маючи тільки документи на руках, і тепер налагоджують побут у Кропивницькому, тож їм потрібно усе — починаючи від рушників та ковдр до іграшок для 4-річного малюка.

Ми не можемо врятувати весь світ, але врятувати світ деяких людей у наших силах!

Волонтери Volunteer Community

Якщо ви хочете приєднатися до проєкту, підпишіться на сторінку «Good Link» в Instagram та стежте за їхніми постами за посиланням (клац).

Подпишитесь на рассылку

Получайте самые важные еврейские новости каждую неделю