Жінки єврейської громади в Одесі здійснили надихаючу подорож до Ізраїлю — ФОТО
![хабад одеса, ізраїль](/assets/cache_image/img2024/June/447312951_856146879879298_8506288172154042265_n_900x0_fa3.jpg)
Жінки єврейської громади в Одесі здійснили подорож до Ізраїлю, яка розпочалася тиждень тому. Вона стала можливою завдяки організації «Моментум» у співпраці з жіночим клубом Хабад в Одесі.
Подорож почалася в Кфар-Хабад з огляду копії будівлі 770 і це було дуже хвилююче, особливо для тих жінок, які були у Ребе в Нью-Йорку.
Далі вони продовжили подорож до півдня і відвідали місце катастрофи в «Нова». Там же вони взяли участь у початку написання Сувою Тори для піднесення душ загиблих.
А потім в сусідньому поселенні допомагали збирати полуницю.
Наступного дня учасниці поїздки відвідали Єрусалим, який був головним моментом подорожі. Вони відвідали екскурсію музеєм «Яд ва-Шем», долучилися до молитви біля Стіни Плачу, а також зустрілися з випускником одеської єврейської школи, який записався в ЦАХАЛ як «одинокий солдат», тому єврейські жінки супроводжували та підтримували його на церемонії складання присяги, коли його родина не змогла приїхати.
Ми мали привілей зустрітися з жінками з усього світу, обмінятися досвідом, навчатися та навчати.
Дякуємо ребецен Малкі Артман, яка супроводжувала нас, дарувала нам безпеку та мир і зробила цю подорож такою успішною.
Ми щасливі тим, що змогли під час подорожи наповнитись позитивною енергією та повернутися до нашої родини та громади, більш оптимістичними, більш мирними і більш гордими нашим юдаїзмом.