Поддержать проект
menu
Проект Объединённой еврейской общины Украины
Политика01 Августа 2022, 11:09

Ізраїль закликав розпустити військову комісію ООН через антисемітизм та упередженість

Яір Лапід
Яір Лапід / Фото gov.il

У неділю, 31 липня, Ізраїль висловив вимогу розпустити групу ООН, що розслідує операцію “Вартовий стін», яку єврейська держава проводила через ракетні обстріли палестинськими бойовиками за сектора Газа у 2021 році.

У листі до генерального секретаря ООН Антоніу Гутерріша прем’єр-міністр Ізраїлю Яір Лапід процитував коментарі члена слідчої комісії Ради ООН з прав людини Мілуна Котарі в інтерв’ю:

Ми дуже засмучені соціальними медіа, які в основному контролюються єврейським лобі чи окремими неурядовими організаціями, у які вкидають багато грошей, щоб спробувати нас дискредитувати.

Мілун Котарі

Ізраїль бойкотував розслідування та заборонив в'їзд його слідчим. За його словами, червневий проміжний висновок комісії був останнім у серії упереджених звітів.

Боротьбу з антисемітизмом не можна вести одними словами, вона вимагає дій. Настав час діяти; настав час розпустити Комісію. Ця Комісія не просто підтримує антисемітизм — вона підживлює його

Яір Лапід

Зазначимо, що Сполучені Штати Америки та інші західні країни, включаючи Німеччину, Великобританію та Австрію, також засудили зауваження Котарі як антисемітські.

Подпишитесь на рассылку

Получайте самые важные еврейские новости каждую неделю