Поддержать проект
menu
Проект Объединённой еврейской общины Украины
Политика17 Ноября 2023, 15:27

Пентагон запросив у Конгреса США скорішого ухвалення фінансування України та Ізраїлю

сша, ізраїль, україна
Ілюстраційне фото nationalinterest.org

Для забезпечення національної безпеки США важливо, щоб Конгрес якнайшвидше затвердив запит президента щодо додаткового фінансування, яке передбачає допомогу Україні та Ізраїлю. 

Про це заявила заступниця речника Міністерства оборони США Сабріна Сінгх, виступаючи від імені Пентагону. Вона, закликала Конгрес прийняти запит щодо додаткових коштів, що дозволить продовжувати підтримку України та Ізраїлю, виділяти гуманітарну допомогу по всьому світу та здійснювати важливі інвестиції в Індо-Тихоокеанський регіон.

Вона відзначила, що це додаткове фінансування також буде інвестицією в американську військово-промислову галузь, а також допоможе поповнити запаси зброї Пентагону, що були виділені раніше у вигляді зовнішньої допомоги. За словами Сінгх, цей запит на додатковий бюджет забезпечить потреби національної безпеки Америки.

Сабріна Сінгх уточнила, що на даний момент у Міністерства оборони США залишилося лише $4,9 млрд, що виділяється у вигляді пакетів PDA (виділень за президентськими повноваженнями). Крім того, залишилося ще близько $1,1 млрд для поповнення власних запасів Пентагону.

Сінгх підкреслила, що для підтримки України потрібно набагато більше фінансування, тому адміністрація США звернулася до Конгресу. Вона також підкреслила, що оскільки Україна продовжує вести контрнаступ, їй потрібна підтримка на регулярній основі, і необхідно задовольняти її потреби.

Зазначивши, що це питання буде обговорюватися на наступному засіданні Контактної групи з питань оборони України, вона також оголосила, що Пентагон упродовж наступних днів офіційно оголосить дату й плани зустрічі у форматі «Рамштайн».

Цдака — основа мира

Пожертвуйте на деятельность

Объединённой еврейской

общины Украины

Поддержать