Поддержать проект
menu
Проект Объединённой еврейской общины Украины
Политика22 Декабря 2022, 12:09

Президент США порівняв витримку українського народу у війні з Ханукальним дивом

Володимир Зеленський та Джо Байден
Володимир Зеленський та Джо Байден під час зустрічі 21 грудня / Фото president.gov.ua

Під час зустрічі президента США Джо Байдена та Президента України Володимира Зеленського у Білому Домі 21 грудня було підкреслено, що український народ бореться зі злом вже 300 днів після повномасштабного вторгення РФ.

Президент Байден нагадав, що на момент зустрічі вже настала четверта ніч Хануки, і він порівняв мужність українського народу з історією цього свята, адже українці борються із загарбниками, що перевищують у чисельності, так само, як греки перевищували за чисельністю маккавеїв.

Сьогодні четверта ніч — ніч Хануки, час, коли євреї в усьому світі — президент Зеленський і багато сімей серед них — вшановують позачасове диво невеликої групи воїнів, які боролися за свої цінності і свободу проти набагато більшого ворога, і те, як вони витримали і як перемогли; як полум’я віри, якого вистачило лише на один день, яскраво горіло вісім днів.

Історія виживання та стійкості, яка нагадує нам, у найхолодніші дні в році, що світло завжди перемагатиме темряву, а надія проганяє відчай; і що людський дух нездоланний, доки є добрі люди, які бажають робити те, що правильно.

Джо Байден

Президент США заявив, що його держава і надалі підтримуватиме Україну у цій важкій війні.

Цдака — основа мира

Пожертвуйте на деятельность

Объединённой еврейской

общины Украины

Поддержать