Поддержать проект
menu
Проект Объединённой еврейской общины Украины
Политика15 Января 2024, 15:58

Рабин Моше Асман обговорив з конгресменами США необхідність допомоги Україні

рабин моше асман, конгрес сша
Уоррен Девідсон, Вікторія Спартц та рабин Моше Реувен Асман / Фото Моше Асман

Рабин Моше Реувен Асман відвідав Конгрес Сполучених штатів Америки, який почав свою роботу після новорічних свят.

Рабін вирішив використати всі свої можливості та допомогти у питанні ухвалення позитивного рішення для України.

Одразу після посадки він зустрівся із членом палати США Річі Торресом від Демократичної партії. Говорив із ним про важливість голосування за продовження допомоги Україні. Про війну та страшні злочини російської армії.

Рабин провів зустрічі як з тими, хто вже підтримує Україну, щоб ще більше закріпити їхню віру в перемогу України, так і з тими, хто проти надання допомоги чи вагається у своєму виборі.

Сподіваюся, що мої зусилля допоможуть конгресменам Республіканської партії ухвалити правильне рішення!

Рабин Моше Реувен Асман

Так, він зустрівся із заступником голови Республіканської партії Томом Еммером молодшим, впливовою фігурою у своїй фракції. Під час спілкування обговорили ключові питання, пов'язані з наданням допомоги та взаємодії між Україною та Сполученими Штатами. Рабин Асман висловив щиру подяку за допомогу, яку вже надали Україні, та наголосив на важливості продовження підтримки.

Також відбулася зустріч рабина Асмана із Вікторією Спартц – активним депутатом конгресу від Республіканської партії, родом із України. Рабин подякував їй за прагнення донести до членів Конгресу та Сенату США важливість продовження підтримки України та постачання всього необхідного для перемоги.

Крім того, рабин Асман відвідав місце зборів Республіканської партії – клуб Capital Hill. Там він зміг особисто поспілкуватися з кожним, і розповісти все, що бачив на власні очі про війну в Україні: про страшні обстріли, під якими йому довелося бути, про багато безневинних жертв, які постраждали від рук російських військових злочинців і про великі страждання народу України.

Дуже важка і глибока розмова відбулася з конгресменом від Республіканської партії — Уорреном Девідсоном, який має багато питань щодо військової допомоги, яку США надає Україні. У липні 2023 року, коли у Конгресі постало питання про доцільність допомоги США Україні, він аргументував свою позицію тим, що, на його думку, Адміністрація Президента США Джо Байдена не має чіткого бачення плану та цілей війни в Україні та послаблює Америку на тлі стрімкого. військового зростання Китаю. Рабин Моше Асман зробив спробу розкрити йому очі, говорячи з ним не як із політиком, а як із людиною. Пояснював, скільки трагедії та зла принесла Україні російська агресія, розповів про сотні тисяч зламаних життів та тисячі вбитих дітей українського народу, який просто не заслуговує на таку долю. У розмові рабин наголосив, що «беззуба» політика щодо зла може призвести до того, що не дай Боже, завтра, це зло прийде і в його дім, але набагато сильніше.

Також зворушлива зустріч була в рабина із конгресменом Республіканської партії — Клеєм Хіггінсом, який підтримує Україну та Ізраїль у їхній боротьбі за своє існування. Клей Хіггінс дуже віруюча людина, він був військовим і поліцейським з величезним досвідом, тому чудово розуміє, до яких наслідків може призвести слабкість і нерішучість до зла. І чітко бачить зв'язок терористів ХАМАСу зі злочинною владою Росії. Рабин подякував конгресмену Хіггінсу за позицію і благословив його, щоб Вс-вишній дав сили та можливості робити багато добрих справ.

Подпишитесь на рассылку

Получайте самые важные еврейские новости каждую неделю