На полях Мюнхенської конференції з безпеки відбулася зустріч міністра закордонних справ Ізраїлю Гідона Саара та його українського колеги Андрія Сибіги.
На зустрічі піднімалася тема розвитку українсько-ізраїльських відносин та спільних викликів безпеці, що походять від поглиблення співпраці між Іраном та Росією. Було домовлено активізувати двосторонню співпрацю у сферах, що становлять взаємний інтерес. Андрій Сибіга також запросив Гідеона Саара відвідати Україну.
Сторони обговорили розвиток подій навколо війни в Україні та можливість досягнення мирної угоди. Гідеон Саар наголосив на небезпеці ядерної програми Ірану та необхідності протидії їй. Також глави МЗС домовилися продовжувати підтримувати зв'язок надалі.
Декілька тижнів тому міністри спілкувалися телефоном, а прем'єр-міністр Ізраїлю Нетаньяху розмовляв із Президентом України Володимиром Зеленським наприкінці січня.