Ізраїль відповів на відмову ХАМАС звільнити заручників ударами по сектору Газа

цахал, газа

У канцелярії глави уряду Ізраїлю повідомили, що прем'єр-міністр Біньямін Нетаньяху та міністр оборони Ісраель Кац дали вказівку ЦАХАЛу відновити військові дії проти терористичної організації ХАМАС у секторі Газа.

Це сталося після того, як ХАМАС неодноразово відмовлявся звільнити викрадених та відхилив усі пропозиції, отримані від посланника президента США Стіва Віткоффа та посередників. Ще 59 ізраїльтян залишаються у жорстокому полоні ХАМАС у Газі.

Цієї ночі Армія оборони Ізраїлю завдала ударів по об'єктах терористичної організації ХАМАС по всьому сектору Гази. Серед ліквідованих цілей – високопоставлені представники політичного крила ХАМАС та польові командири терористів.

Окрім авіаударів по сектору Газа, ЦАХАЛ також веде артилерійський обстріл околиць забудованих районів на півночі та в центрі сектору, щоб розпочати переміщення населення до зон безпеки. Прес-секретар ЦАХАЛу арабською мовою повідомив мешканцям північної частини сектору Газа про необхідність евакуюватися до гуманітарних зон. Йде підготовка до можливої ​​наземної операції.

За підсумками оцінки ситуації також було ухвалено рішення про оновлення інструкцій Командування тилу Ізраїлю. Так, заняття у школах у всіх муніципалітетах регіону, включаючи Сдерот, скасовано. Збори на відкритому повітрі дозволено до 10 осіб, у закритих приміщеннях – до 100 осіб. Робочі місця, забезпечені укриттями, можуть відкритися.

Image

© Використання матеріалів сайту допускається лише при збереженні інформації про авторство та першоджерело. Вказівка ​​прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання на JewishNews.com.ua є обов'язковою. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів не нижче другого абзацу. Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті з посиланням на ІА "УНІАН", не підлягають подальшому відтворенню та/або розповсюдженню в будь-якій формі, крім письмового дозволу агентства.