Рабин Асман розповів про події в Україні головному сефардському рабину Ізраїлю

рабин Моше Реувен Асман, рабин Давид Йосеф

Рабин Моше Реувен Асман провів зустріч із головним сефардським рабином Ізраїлю Давидом Йосефом.

За словами рабина Асмана, це була важлива розмова не лише про Тору та єврейські традиції, а й про виклики, з якими стикається світ сьогодні.

Він розповів рабину Давиду Йосефу про те, що зараз відбувається в Україні. Співрозмовники говорили про труднощі, з якими стикаються люди в Україні, про мужність та стійкість українців, які виборюють свою свободу.

Рабин Моше Асман запросив головного сефардського рабина Ізраїлю відвідати Україну, і він радо прийняв запрошення. Рабин Асман висловив упевненість, що це буде чудова нагода для діалогу, взаєморозуміння та зміцнення зв'язків між Україною та Ізраїлем:

«Віра і духовність — це те, що може об'єднати навіть у найтемніші часи!», — заявив рабин Моше Асман.

Наступна