Поддержать проект
menu
Проект Объединённой еврейской общины Украины
Общество20 Июня 2024, 11:56

Із синагоги в Хайфі вкрали тфіліни вартістю десятки тисяч шекелів

тфілін, хайфа, пограбування синагоги
Один зі схвильованих власників тфілінів, якому повернули викрадене / Скриншот YouTube: חי פה חדשות חיפה

Вночі синагогу в Хайфі (Ізраїль) кілька разів зламали і з неї викрали мішечки з тфіліном на суму в десятки тисяч шекелів. Підозрюваного, мешканця Хайфи, було виявлено поліцією, заарештовано, взято під варту і проти нього було пред'явлено звинувачення.

Поліцейські Хайфи розпочали розслідування у ці вихідні після отримання повідомлення про злом у синагозі громади «Санс» у Хайфі, під час якого вночі з шаф синагоги було вкрадено кілька сумок, зокрема тфілін та священні предмети вартістю десятки тисяч шекелів.

Поліцейські дільниці розпочали швидкі слідчі дії, у тому числі перевірку камер відеоспостереження, і в короткі терміни зуміли вистежити підозрюваного, який вчинив ці дії. 37-річного мешканця Хайфи затримли та допитали, за підсумками чого його ув'язнили.

Час від часу термін утримання підозрюваного продовжувався, і після завершення розслідування поліції вдалося створити доказову базу проти підозрюваного у скоєнні зазначених дій та пред'явити йому через прокуратуру обвинувальний висновок та клопотання про його арешт до закінчення розгляду.

Цдака — основа мира

Пожертвуйте на деятельность

Объединённой еврейской

общины Украины

Поддержать