Поддержать проект
menu
Проект Объединённой еврейской общины Украины
Общество01 Марта 2024, 10:47

Автор звинувачень проти Коломойського не прийшов на повторний допит — адвокат

Ігор Коломойський, суд
Ігор Коломойський / Фото unian.ua

Юрист ПриватБанку Гаврилюк, який є автором заяви проти бізнесмена Ігоря Коломойського, не з'явився на повторний допит.

Про це на останньому судовому засіданні розповів адвокат Олександр Лисак, повідомляє УНІАН сьогодні, 1 березня. Як зазначив Лисак, Гаврилюк подав в БЕБ заяву, де заявив, що банку було заподіяно шкоду, проте не надав жодного документа, який би підтверджував це, а тільки «стверджує, що є інформація із ЗМІ, що є заподіяна шкода».

Адвокати подали клопотання про повторний виклик свідка на допит, воно було задовільнене, проте Гаврилюк не з'явився.

Тим часом голова правління ПриватБанку Ґерхард Бьош на допиті підтвердив, що у банку немає документів, які підтверджують суму заподіяної шкоди, і він не давав повноважень Гаврилюку писати заяву в БЕБ. А заступники голови правління фінустанови стверджують, що їм взагалі не відомо про заподіяну шкоду, наголошує Лисак.

Як відомо, за даними слідства, в 2013-2014 роках Коломойський «шляхом не внесення готівкових коштів» вивів із банку 5,7 мільярди гривень готівки, проте помітили це тільки восени 2023 року, після чого арештували Коломойського і директора київської філії банку Сергія Волкова. Було проведено численні аудити, зокрема під час націоналізації банку в 2016-му році, які підтверджують відсутність складу злочину. Також про неможливість такої оборудки говорять і численні свідки.

Подпишитесь на рассылку

Получайте самые важные еврейские новости каждую неделю