Єврейський капелан передав автівку ЗСУ
![авто для ЗСУ, яків синяков](/assets/cache_image/img2024/May/441939029_835506131944313_3241528987469679545_n_900x0_390.jpg)
Цього тижня капелан Федерації єврейських громад України Яків Синяков передав автомобіль для українських захисників.
Про це сьогодні, 10 травня, повідомила ФЄОУ у Facebook.
Автівка була придбана за участі Сергія Філоненко, Романа Хижняка та Благодійного фонду «Оптивіта Україна».
Також від полковника Дмитра Власенко були передані листи-подяки членам єврейської громади Дніпра: Рафаелю Сапожнікову, Юрію Нікітіну та Давиду Кропивському за активну громадянську позицію, щире серце, патріотизм та сприяння підвищенню боєздатності 15 бригади оперативного призначення імені Героя України лейтенанта Богдана Завади Національної гвардії України в умовах підступного повномасштабного вторгнення російських окупантів в Україну, а також ефективну співпрацю та взаємодію в боротьбі з російськими загарбниками.