Общество30 Января 2024, 13:35
Єврейський капелан відвідав захисників у прифронтових містах України
![Яків Синяков](/assets/cache_image/img2024/January2/423237525_770885585073035_1631014672925549531_n_900x0_43d.jpg)
Фото Facebook: Federation of Jewish Communities of Ukraine
Капелан Федерації єврейських громад України Яків Синяков відвідав міста Краматорськ та Часів Яр (Донецька область), де зустрівся з українськими захисниками.
Про це сьогодні, 30 січня, повідомила ФЄГУ на своїй сторінці у Facebook.
У цих містах майже не знайти будівлі, що не була б пошкоджена через бойові дії. Місто Часів Яр без опалення, води, каналізації та світла вже другу зиму, а обстріли лунають щодня.
Під час візиту капелан передав військовим гуманітарну допомогу, духовну літературу, а також надав духовно-психологічну підтримку, яка зараз також необхідна українським захисникам.
Подпишитесь на рассылку
Получайте самые важные еврейские новости каждую неделю