Єврейський вокальний театр-студія у Сумах допоміг зібрати кошти на підтримку ЗСУ
![Народний вокальний театр-студія «Авів», оркестр головного управління Нацполіції Сумщини](/assets/cache_image/img2024/May/469a754dd35bf467_900x0_68e.jpg)
Народний вокальний театр-студія «Авів», що діє на базі єврейського благодійного фонду «Хесед Хаїм» та оркестр головного управління Нацполіції Сумщини організували благодійний концерт «Якось навесні та з оркестром».
Очільниця благодійного фонду «Хесед Хаїм» Єлизавета Шерстюк розповіла, що ідея співпраці з'явилася кілька років тому. Торік вони вперше виступили разом на сцені.
Разом вони виконували як українські пісні, так і єврейські. У виступі були присутні не тільки музичні елементи, а й хореографічні, театральні і режисерська постанова.
Відвідувачі концерту зазначили, що такі заходи допомагають підтримувати віру в перемогу України, а також своїм внеском надати конкретну допомогу українським захисникам.
Всі зібрані кошти будуть спрямовані на підтримку Збройних сил України.