Музей Голокосту в Одесі відвідали учні гімназії, школи та ліцею
![музей голокосту, одеса](/assets/cache_image/img2024/February/425840900_798269212339928_8169426589267757655_n_900x0_6a9.jpg)
В перші дні лютого музей Голокосту Одеської Асоціації євреїв-колишніх в'язнів гетто та нацистських концтаборів відвідали учні різних класів Великобалківської гімназії (Одеська область), 68 школи та 45 ліцею міста.
Школярі дізналися про систематичне знищення, переслідування та жахливі умови, в яких багато євреїв змушені були перебувати і жити протягом тривалого часу в період 1941-1944 років на території Трансністрії.
Під час екскурсій 2 лютого у Музеї відбулося планове відключення електроенергії та продовження огляду експозицій довелося проводити при світлі свічок та ліхтарів. Відразу виникла інша невимовна атмосфера, всі шестикласники затихли і уважно слухали розповіді працівників музею.
В одеському музеї Голокосту зібрано понад 1500 експонатів, різних документів, фотографій, вирізок з різних газет та журналів, речей тих часів, у яких показано життя єврейського населення та непроста історія Одеси.
Після огляду експозиції співробітники Музею відповіли на численні запитання школярів.