Поддержать проект
menu
Проект Объединённой еврейской общины Украины
Общество15 Ноября 2023, 12:58

Поліція Лондона розслідує напад антиізраїльських демонстрантів на парафіян синагоги

лондон, синагога, антиізраїльський мітинг
Фото dailymail.co.uk

Поліція вивчає відеокадри у соцмережах, на яких група людей запускає сигнальні ракети у бік релігійних євреїв біля синагоги у Сент-Джонс-Вуді у Лондоні.

Під час антисемітського інциденту антиізраїльські демонстранти напали на єврейські сім'ї, які виходять із лондонської синагоги минулого Шабату.

Це сталося у синагоги Нью-Лондон Масорті на Еббі-Роуд, в Сент-Джонс-Вуд на північному заході Лондона. В організації «Кампанія проти антисемітизму» повідомили, що отримували численні повідомлення про те, що поліції доводиться супроводжувати групи парафіян задля забезпечення їхньої безпеки. 

На кадрах, опублікованих у соціальних мережах, видно, як група людей запалює фаєри та розмахує палестинськими прапорами біля синагоги.

Мер Лондона Садік Хан зазначив, що він перебуває у тісному контакті з поліцією у зв'язку з інцидентом, за номерними знаками встановлені власники автомобілів, поліція веде розшук підозрюваних.

Він заявив, що місця відправлення релігійного культу є святилищами для парафіян, а напади на релігійних євреїв неприйнятні і мають кваліфікуватися як атаки на ґрунті расизму.

Подпишитесь на рассылку

Получайте самые важные еврейские новости каждую неделю