Поддержать проект
menu
Проект Объединённой еврейской общины Украины
Общество20 Июня 2024, 19:15

Понад 50 синагог у Флориді було евакуйовано через загрозу вибуху

синагога, флоріда
Єврейський музей Флориди розташований у двох відреставрованих історичних будівлях, які раніше були синагогами у Маямі-Біч, штат Флоріда / Фото wikipedia.org

Загрози електронною поштою були відправлені в синагоги, головним чином, у Південній Флориді, у Маямі, округах Бровард та Палм-Біч.

За повідомленнями місцевих ЗМІ, у середу понад 50 синагог у всій Флориді отримали погрози про вибух. Загрози електронною поштою були відправлені в синагоги в основному в Південній Флориді, Майамі, округах Бровард і Палм-Біч.

У синагогах, що отримали погрози, були проведені саперні зачистки, проте вибухівку знайдено не було.

Загрози про вибух пролунали наступного дня після того, як губернатор Флориди Рон ДеСантіс оголосив, що штат виділив більше коштів, ніж будь-коли для забезпечення безпеки від антисемітських нападів.

Флорида готова. Якщо люди стають жертвами через те, що вони є євреями або з якоїсь іншої причини, ми притягнемо злочинців до відповідальності.

Рон ДеСантіс

За даними Антидифамаційної ліги, у 2023 році у Флориді сталося 463 антисемітські інциденти. З 7 жовтня спостерігається помітне зростання правопорушень на ґрунті ненависті до євреїв та до Ізраїлю.

У США загроза вибуху у вигляді e-mail є федеральним злочином і може призвести до ув'язнення на строк до 10 років у разі винесення обвинувального вироку.

Цдака — основа мира

Пожертвуйте на деятельность

Объединённой еврейской

общины Украины

Поддержать