Поддержать проект
menu
Проект Объединённой еврейской общины Украины
Общество07 Ноября 2023, 18:26

Посланці боротьби з антисемітизмом із 24 країн закликали уряди забезпечити євреям безпеку

stop antisemitism
Фото geistes-und-sozialwissenschaften-bmbf.de

Посланці боротьби з антисемітизмом із 24 країн, включаючи США, звернулися до урядів із спільним закликом захистити свої місцеві єврейські громади після нападу ХАМАСу на Ізраїль 7 жовтня.

Заяву підписали 30 чиновників. Крім представників країн Європи, Північної та Південної Америки, до нього входять представники багатонаціональних організацій, таких як Організація з безпеки та співробітництва в Європі та Організація американських держав. Це сталося після того, як уряди Сполучених Штатів та інших країн повідомили та засудили сплеск антисемітизму за останній місяць.

У заяві міститься вимога до урядів та правоохоронних органів забезпечити необхідну допомогу у забезпеченні безпеки єврейським громадам; заклик до адміністрації університетів забезпечити безпеку студентів-євреїв; прохання до організацій громадянського суспільства, включаючи спортивні федерації, релігійні громади, культурний сектор та наукові кола, не мовчати; та вимога до платформ соціальних мереж протидіяти сплеску антисемітських повідомлень, дезінформації, розпалювання ненависті та терористичного контенту, які провокують злочини на ґрунті ненависті у реальному світі.

У повідомленні підкреслюється, що синагоги та інші єврейські об'єкти зазнали нападів, школи закрилися, оскільки вони більше не можуть гарантувати безпеку своїх учнів. Збори у Шабат вимагають присутності озброєної охорони для захисту. У деяких містах євреї зазнають образ і нападів на вулицях. Плакати із зображенням полонених заручників псуються та зриваються. Антисемітизм в інтернеті виріс безпрецедентним чином.

Цдака — основа мира

Пожертвуйте на деятельность

Объединённой еврейской

общины Украины

Поддержать