Школярам і студентам у Хмельницькому провели уроки історичної пам'яті про Голокост
![голокост, хмельницький](/assets/cache_image/img2024/February/417397513_784097057088679_1937626717673527258_n_900x0_ee0.jpg)
Хмельницький благодійний фонд «Хесед Бешт» проводить уроки історичної пам'яті про Голокост для шкільної та студентської молоді.
Днями у музеї пам'яті жертв Голокосту, який діє в єврейському общинному центрі Тхія, відбулося два таких заняття для студентів Хмельницького університету економіки та підприємництва.
Лекції у музеї були присвячені Міжнародному дню пам’яті жертв Голокосту, який щорічно відзначається 27 січня.
Ці два заходи під назвою «Урок історії в музеї» волонтер ХБФ «Хесед Бешт» Галина Скрипник та завідувачка відділу соціокультурної роботи Хмельницької обласної бібліотеки для молоді Ірина Міщенко провели в рамках співпраці фонду з бібліотекою.
Тема розмови була схвально сприйнята молоддю, адже трагедія єврейського народу в 20 столітті і сучасна трагедія України в 21 столітті мають надто багато спільного.
Подпишитесь на рассылку
Получайте самые важные еврейские новости каждую неделю