Поддержать проект
menu
Проект Объединённой еврейской общины Украины
Общество10 Июля 2024, 15:41

Термін «сіоніст» заборонили використовувати антисемітам у Facebook та Instagram

Meta, Facebook, Instagram, WhatsApp
Ілюстраційне фото forbes.com

Компанія Meta (Facebook, Instagram, WhatsApp та Reality Labs) оголосила про плани видаляти публікації зі словом «сіоніст», оскільки, на думку корпорації, його почали використовувати для ненависницьких нападів у мережі на всіх євреїв та ізраїлян. Це випливає із нової заяви, опублікованої на офіційному сайті компанії.

Спочатку термін «сіоніст» стосувався політичного руху, що виник у XIX столітті до заснування Ізраїлю з метою державотворення для єврейського народу.

Таким чином, згідно з оновленою політикою корпорації, Meta видалятиме пости, в яких термін «сіоніст» використовується не для позначення політичного руху, а для вираження антисемітських ідей.

Компанія в заяві також наводить приклади публікацій, які може видалити. Це заяви про контроль «сіоністів» над світом та ЗМІ, дегуманізуючі порівняння, заклики до фізичної розправи, заперечення існування євреїв та ізраїльтян, а також глузування з хворих.

Повторні порушення нових норм можуть призвести до припинення дії або повного видалення облікового запису, на якому було опубліковано заборонені дописи.

При цьому в компанії визнають, що у світі не існує консенсусу щодо єдиного значення терміна.

Цдака — основа мира

Пожертвуйте на деятельность

Объединённой еврейской

общины Украины

Поддержать