У Києві відкрили виставку про українських євреїв у Другій світовій війні
![виставка «Документи та долі»](/assets/cache_image/img2024/January2/422979850_787901683375936_7325221429569791714_n_900x0_ed8.jpg)
Меморіальний центр Голокосту «Бабин Яр» за підтримки Міністерства закордонних справ України та Державної архівної служби України відкрив виставку «Документи та долі» в Музеї історії міста Києва (вул. Богдана Хмельницького, 7).
Виставка, присвячена Міжнародному дню памʼяті жертв Голокосту, буде відкрита для відвідувачів до 11 лютого. Вхід вільний.
![міхаель бродський](img2024/January2/423004801_787901640042607_6270887154366591448_n.jpg)
Експозиція відтворює історичний контекст трагедії Бабиного Яру, спираючись на унікальні архівні матеріали з колекції Меморіального центру: листи, фотографії, свідчення, що документують період німецької окупації Києва, розстрілів євреїв у Бабиному яру та події наступних років. Через особисті історії українських євреїв, що загинули в Голокост, або вижили і стали відомими світові, виставка розповідає складну долю людей у часи панування двох тоталітарних режимів.
У виставці використано оригінальні документи з українських архівів, що були внесені до Міжнародного реєстру програми «Пам’ять світу» ЮНЕСКО та представлені в онлайн-архіві Меморіального центру Голокосту «Бабин Яр».