У Миколаєві діти вшанували День пам’яті Голокосту та відвідали музей — ФОТО
![єврейська громада, миколаїв, голокост](/assets/cache_image/img2024/May/441910589_834796215348638_1505665764845911550_n_900x0_d8e.jpg)
Єврейські діти у Миколаєві взяли участь у меморіальному заході на честь Йом а-Шоа — Дня пам'яті Катастрофи та героїзму.
Про це сьогодні, 9 травня, повідомила Федерація єврейських громад України у Facebook.
Йом а-Шоа є національним днем пам’яті та відзначається в Ізраїлі як день вшанування пам’яті близько шести мільйонів євреїв, знищених під час Голокосту в результаті дій Третього Рейху та його союзників.
Разом з рабином Шоломо Готлібом і рабаніт Діною Готліб діти єврейської громади відвідали музей, де змогли ознайомитися з матеріалами цієї страшної події.
Присутні на заході погодилися, що необхідно памʼятати і ґрунтовно досліджувати трагічні сторінки історії, захищати історичну правду і справедливість, аби цього більше ніколи не повторилося.