Поддержать проект
menu
Проект Объединённой еврейской общины Украины
Общество12 Февраля 2024, 18:51

У Тель-Авіві пройде мітинг до 2-их роковин війни в Україні та 4,5 місяця з атаки ХАМАС на Ізраїль

мітинг, ізраїль, україна
Зображення Facebook: Israeli Friends of Ukraine

У пʼятницю, 23 лютого, в рамках серії заходів, присвячених двом війнам Ізраїлю та України, на площі ГаБіма в Тель-Авіві вібудеться мітинг.

Таким чином «Ізраїльські друзі України» (Israeli Friends Of Ukraine) відзначать другу річницю початку повномасштабного вторгнення російських військ на Україну, а також 4,5 місяці від терористичної атаки на Ізраїль та початку війни «Залізних мечів» у секторі Газа.

Метою заходу є згадати про незламний український та ізраїльський героїзм, який боронить свої держави та весь цивілізований світ від армій загарбників, злочинців та вбивць, а показати, як навіть попри ті невимовні жахіття, які переживають Україна та Ізраїль у воєнні часи, все ще зберігається віра у майбутні перемоги.

Річниця початку повномасштабної війни в Україні відбуватиметься цього року в умовах ще однієї війни. Війни, до якої так само причетний кремлівський режим. Зло, яке має на меті зруйнувати все демократичне, обʼєднується: неможливо говорити про війну в Україні без згадки про іранські шахеди, чи воювати з терористичними угрупуваннями навколо Ізраїлю, не звинувативши росію в постачанні зброї та бійцівських тренувань. Саме тому важливо цього року обʼєднати наші зусилля для боротьби зі спільним ворогом, якому ми всі сьогодні протистоїмо.

Israeli Friends Of Ukraine

Подпишитесь на рассылку

Получайте самые важные еврейские новости каждую неделю