Поддержать проект
menu
Проект Объединённой еврейской общины Украины
Общество20 Ноября 2023, 11:45

У Варшаві пройшов марш солідарності з Ізраїлем та проти антисемітизму

марш солідарності з Ізраїлем, Варшава
Фото detaly.co.il

У Варшаві відбувся марш, учасники якого вийшли висловити солідарність з Ізраїлем.

Присутні вимагали звільнення заручників, утримуваних ХАМАСом. У заході взяли участь близько 500 осіб, учасники були не тільки з Польщі, а й з Білорусі, України та Литви.

Тримаючи у руках прапори Ізраїлю та Польщі, плакати з датою 7/10 та з фотографіями заручників, учасники виконали хасидську пісню «Хава Нагіла» (вважається, що вона була написана вона була у 19 столітті уродженцем східної Польщі).

Один з плакатів мав напис англійською: «Я благословляю тих, хто благословляє тебе, Ізраїлю», а інший на івриті стверджував: «Ізраїль, ти не один!».

Марш солідарності з Ізраїлем став своєрідною відповіддю на пропалестинську акцію під гаслом «Free, Free Palestine», яка відбулася попереднього дня і в якій брали участь араби, що проживають у Польщі, а також громадяни Польщі.

Посол Ізраїлю у Польщі Яків Лівні звернувся зі словами подяки до учасників акції. Перед його виступом була відтворена сирена повітряної тривоги, яку використовують в Ізраїлі для попередження громадян про ракетний обстріл.

З такої сирени розпочався найжахливіший для єврейського народу день із часів Голокостую. Лідери вільного світу розуміють усю небезпеку і прийняли виклик. Вони розповіли своїм народам, що поставлено на карту, і чому треба підтримати Ізраїль, який бореться у цій війні цивілізації проти варварства.

Яків Лівні

У своєму аккаунті у Twitter (X) він пізніше зазначив, що Польща та Ізраїль борються разом з антисемітизмом і подякував Польщі за підтримку.

Цдака — основа мира

Пожертвуйте на деятельность

Объединённой еврейской

общины Украины

Поддержать