Поддержать проект
menu
Проект Объединённой еврейской общины Украины
Общество27 Июня 2024, 12:23

Учні курсу «Психологія монотеїзму в гештальтному підході» отримали сертифікати у Дніпрі

Психологія монотеїзму в гештальтному підході
Фото djc.com.ua

Українсько-єврейський общинний центр «Шатер Авраама» у співпраці з Міжрегіональним інститутом гештальт-терапії та мистецтва (МІГІС) завершив унікальний навчальний курс «Психологія монотеїзму в гештальтному підході».

Про це розповіли на сайті Єврейської громади Дніпра.

Курс тривав півтора роки, і 23 червня 2024 року відбулася значна подія — сертифікація учасників. Сертифікати про успішне завершення курсу отримали 15 учасників, а загальна кількість учасників проєкту становила 31 особу.

Вручення сертифікатів від МІГІС проводив автор курсу — лікар, сертифікований гештальт-терапевт, сертифікований супервізор, груповий терапевт, акредитований старший тренер MIGIS Володимир Промисловський. Окрім цього, учасники отримали сертифікати від Українсько-єврейського общинного центру (УЄОЦ) «Шатер Авраама», які вручав духовний наставник організації, Давид Духовний.

Реалізація спеціалізованого проекту «Психологія монотеїзму» стала можливою завдяки підтримці рабина Дніпра та Дніпропетровської області, голови правління Дніпровської єврейської громади, рабина Шмуеля Камінецького.

Курс «Психологія монотеїзму в гештальт підході» є частиною нового унікального напряму та базовим для навчання психологів та психотерапевтів. Програма навчання включала 6 семінарів загальною тривалістю 120 академічних годин. Знання монотеїзму є важливими при роботі з пацієнтами, і цей курс допомагає інтегрувати ці знання у сучасну психотерапевтичну практику.

Курс заснований на духовних знаннях Тори, Танії та Каббали. Наукове підґрунтя гештальт-підходу було інтегроване в систему духовних знань, що робить курс унікальним у світовій практиці підготовки фахівців у галузі психотерапії.

Поєднання гештальт-терапії та монотеїстичних цінностей відкриває нові можливості для роботи з пацієнтами. Гештальт-підхід допомагає усвідомлювати та інтегрувати різні аспекти особистості, що сприяє гармонізації внутрішнього світу людини. У той же час духовні знання допомагають знайти глибокі корені проблем та їх вирішення.

Важливою особливістю курсу є відхід від використання системи грецьких архетипів та впровадження системи архетипів Тори. Ця система дозволяє застосовувати трактати Тори, Танії та Каббали в загальній психотерапевтичній практиці. Цей підхід відкриває нові обрії для психотерапевтів, допомагаючи їм працювати з пацієнтами на глибшому духовному рівні.

Спеціалізований проєкт «Психологія монотеїзму» став новим словом у багатовіковій дискусії між науковими та духовними цінностями. Нові знання та підходи, здобуті учасниками курсу, сприятимуть прогресу психології та психотерапії, відкриваючи нові можливості для вирішення складних психотерапевтичних випадків.

Курс буде продовжуватись. Учасники очікують на наступну ступінь навчання.

Подпишитесь на рассылку

Получайте самые важные еврейские новости каждую неделю