Поддержать проект
menu
Проект Объединённой еврейской общины Украины
Общество29 Мая 2024, 19:03

Волонтери провели прибирання на єврейському кладовищі у Полтаві

єврейське кладовище, полтава
Фото Facebook: Volunteer Community Poltava

Минулого тижня відбулася надзвичайно важлива подія для єврейської громади Полтави — волонтерська акція з прибирання єврейського кладовища.

Більше 20 небайдужих волонтерів Volunteer Community Poltava від єврейського фонду «Хесед Нефеш» зібралися разом, щоб навести лад на місці, де спочивають предки євреїв Полтави, і вшанувати їхню пам'ять.

Для євреїв прибирання кладовища — це не просто фізична праця. Це акт глибокої поваги до тих, хто залишив цей світ, але залишив свій слід в історії єврейського народу. Це можливість відчути зв’язок з минулим, зрозуміти, як важливо підтримувати традиції та пам’ять про своїх предків.

Кожна могила, кожен надгробок — це частина нашої спільної історії. Вони розповідають про життя, випробування та досягнення наших предків. Підтримуючи кладовище в належному стані, ми вшановуємо їхній внесок у наше сьогодення і передаємо цю пам'ять наступним поколінням.

Для єврейської громади традиція догляду за могилами є важливою частиною культурної спадщини. Це можливість зберегти та передати наступним поколінням наші цінності та звичаї. Участь у таких акціях сприяє зміцненню нашої громади та підвищенню її соціальної згуртованості.

Благодійна організація «Полтавський єврейський фонд Хесед Нефеш»

єврейське кладовище, полтава

Подпишитесь на рассылку

Получайте самые важные еврейские новости каждую неделю