Волонтери провели прибирання на єврейському кладовищі у Полтаві
![єврейське кладовище, полтава](/assets/cache_image/img2024/May2/445544656_855874349906057_4953259220895072382_n_900x0_564.jpg)
Минулого тижня відбулася надзвичайно важлива подія для єврейської громади Полтави — волонтерська акція з прибирання єврейського кладовища.
Більше 20 небайдужих волонтерів Volunteer Community Poltava від єврейського фонду «Хесед Нефеш» зібралися разом, щоб навести лад на місці, де спочивають предки євреїв Полтави, і вшанувати їхню пам'ять.
Для євреїв прибирання кладовища — це не просто фізична праця. Це акт глибокої поваги до тих, хто залишив цей світ, але залишив свій слід в історії єврейського народу. Це можливість відчути зв’язок з минулим, зрозуміти, як важливо підтримувати традиції та пам’ять про своїх предків.
Кожна могила, кожен надгробок — це частина нашої спільної історії. Вони розповідають про життя, випробування та досягнення наших предків. Підтримуючи кладовище в належному стані, ми вшановуємо їхній внесок у наше сьогодення і передаємо цю пам'ять наступним поколінням.
Для єврейської громади традиція догляду за могилами є важливою частиною культурної спадщини. Це можливість зберегти та передати наступним поколінням наші цінності та звичаї. Участь у таких акціях сприяє зміцненню нашої громади та підвищенню її соціальної згуртованості.
Благодійна організація «Полтавський єврейський фонд Хесед Нефеш»