Єврейська громада Кам'янського провела молитву за жертв нацизму та здоров’я воїнів ЗСУ
Єврейська громада Кам'янського (Дніпропетровська область) провела меморіальний захід у День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років.
Через 79 років після закінчення Другої світової війни єврейська громада Кам'янського приєдналася до всіх конфесій України в читанні молитов у пам'ять про полеглих воїнів і невинно вбитих жертв нацизму, а також за мир і за здоров'я українських захисників, які боронять країну від навали російських військ.
Також рабин Кам'янського Леві Стамблер ініціював кампанію з доставки привітань і подарунків учасникам бойових дій і дітям війни. Сам особисто щиро привітав Двойру з Євгеном Бузінер та Михайла з Валентиною Давельман. В акції взяли участь і учні 2, 5, 6 та 7-го класів Приватного ліцею «Бейт Менахем Любавич».