Поддержать проект
menu
Проект Объединённой еврейской общины Украины
Общество08 Ноября 2023, 10:59

Затримано підозрюваного у вбивстві літнього єврейського мітингувальника у Лос-Анджелесі

Пол Кесслер
Прихильник Ізраїлю впав і вдарився головою під час сварки з пропалестинськими протестувальниками / Фото nypost.com

Затримано підозрюваного у вбивстві 69-річного Пола Кесслера, який минулої неділі помер після сутички з пропалестинським активістом в окрузі Вентура, в районі Лос-Анджелеса.

Шериф округу Джим Фрайхофф повідомив під час прес-конференції, що затриманий зараз дає свідчення.

Фрайхофф висловив співчуття друзям та сім'ї жертви і розказав, що після інциденту до його відділу надійшло кілька дзвінків від обидвох таборів — від учасників пропалестинського та проізраїльського мітингів. Підозрюваний був одним із тих, хто зателефонував до служби 911, він залишився на місці події та співпрацює з правоохоронними органами.

Згідно з розповіддю Фрайхоффа, підозрюваний повідомив, що брав участь у сварці з Кесслером, який, коли прибув медичний персонал, був ще свідомий. Але в медичний центр жертва була доставлена вже у критичному стані, а наступного дня лікарня повідомила офіс шерифа, що Кесслер помер від отриманих травм.

Бюро з розслідування тяжких злочинів розпочало розслідування, а головний судмедексперт Крістофер Янг провів розтин і підтвердив, що причиною смерті стала травма тупим предметом і це вбивство, бо смерть походить від рук іншої людини.

Цдака — основа мира

Пожертвуйте на деятельность

Объединённой еврейской

общины Украины

Поддержать