Перші зустрічі у Києві голова МЗС Ізраїлю присвятив єврейській громаді та українському воїну

гідеон саар, київ, рабини
Фото Telegram: Ambassador Brodsky

Міністр закордонних справ Ізраїлю Гідеон Саар провів першу низку зустрічей після свого прибуття до Києва.

Так, голова МЗС Ізраїлю зустрівся з єврейськими лідерами України.

Під час зустрічі сторони обговорили поточну ситуацію в країні та життя єврейських громад в умовах війни.

У заході також взяв участь посол Ізраїлю в Україні Міхаель Бродський.

гідеон саар, міхаель бродський, київ

На зустрічі з представниками єврейської громади України рабин Моше Реувен Асман виступив зі зверненням, в якому подякував Державі Ізраїлю за підтримку України, та за те, що Ізраїль послаблює спільних ворогів, які входять у вісь зла, яка загрожує як Україні, так і Ізраїлю.

Він також нагадав міністру, що його коріння — з України, адже його бабуся народилася тут. І на знак поваги подарував йому книгу про єврейські святі місця упокою праведників на території України.

Рабин Асман благословив пана Саара на великий успіх у його офіційних зустрічах в Україні та висловив сподівання, що цей візит стане вивести на новий рівень відносини між Ізраїлем та Україною.

гідеон саар, рабин моше реувен асман

Також ізраїльський голова зовнішньополітичного відомства Ізраїлю зустрівся у Києві з українським військовим Артемом Буріком, який втратив сім'ю через іранський ракетний удар. Він втратив дружину, 7-річну дочку Настю та ще трьох членів сім'ї внаслідок іранського ракетного удару по Бат-Яму. Настя була в Ізраїлі на лікуванні від онкологічного захворювання.

гідеон саар, Артем Бурик

Наступна
Image

© Використання матеріалів сайту допускається лише при збереженні інформації про авторство та першоджерело. Вказівка ​​прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання на JewishNews.com.ua є обов'язковою. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів не нижче другого абзацу. Усі матеріали, які розміщені на цьому сайті з посиланням на ІА "УНІАН", не підлягають подальшому відтворенню та/або розповсюдженню в будь-якій формі, крім письмового дозволу агентства.